KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9065024
nr 906 5024
Etsning
Thåström, "husformation", 220/310, signerad. - 58, motivet: 31x48
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 18:16:10
18/8 15:14:48
100 kr
18/8 18:11:10